Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V dnešní době, která je charakterizována nedostatkem času a zároveň přesyceností nabídky nesčetného množství firem, stává se pro zákazníka jakákoliv aktivita týkající se nemovitostí maratonem výběru a rozhodování. Je nucen při svém pracovním a rodinném vytížení řešit množství záležitostí - kterou firmu zvolit pro konkrétní činnost, jaká je její spolehlivost, kde nalézt čas a jak zkoordinovat a kontrolovat jednotlivé procesy, porovnávat nabídky a případně s kým konzultovat své problémy.

Pokud nevíte, na kterou realitní kancelář se obrátit při koupi nebo prodeji své nemovitosti, a to ať už chaty, bytu, rodinného domu, činžovního domu či jiné nemovitosti, jsme tady pro Vás, přijďte, vše potřebné zajistíme!

Hledáte pronájem bytu, nebytového prostoru či jiné nemovitosti? Jsme tady pro Vás!

Jelikož naprostá spokojenost a pohodlí zákazníka je pro nás klíčové, poskytujeme v oblasti nemovitostí široké a komplexní služby a stáváme se tak našim klientům hlavním partnerem, koordinátorem a pomocníkem v řešení všech otázek ohledně jejich nemovitosti. Komplexnost našeho servisu šetří tak našim zákazníkům drahocenný čas i starosti.

Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s renomovanými partnery ze všech oblastí souvisejících s nemovitostmi, pro Vás rádi zajistíme následující služby a to formou komplexního servisu nebo samostatně:

  • Realitní činnost (vyhledání požadované nemovitosti nebo naopak zájemce o koupi či pronájem nemovitosti, součinnost při převodu od podpisu rezervační smlouvy až po předání nemovitosti, právní servis, převody energií, a další související činnosti)
  • Znalecké posudky (jak pro dědické řízení, tak pro potřebu finančních úřadů či jiných subjektů)
  • Finanční poradenství (financování a pojištění nemovitostí, investice, komplexní finanční řešení na míru)
  • dále zajistíme prostřednictvím prověřených firem:
  • Návrhy a vybavení interiérů (spolupráce s architekty, nábytek na zakázku, domácí i komerční interiéry)
  • Projekční činnost (spolupráce s projektanty, geodety, hydrogeology)
  • Stavební dozor
  • Stavební úpravy (doporučíme prověřenou společnost)
  • Úklid a stěhování

Jsme Vám kdykoliv k dispozici, protože naším prvořadým cílem je Vaše maximální spokojenost !

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?