Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

Společnost Icon Direct Limited, se zázemím ve Velké Británii, založila v České republice svou pobočku se sídlem v Praze v roce 2007.

Cílem společnosti Icon Direct je nabízet svým klientům komplexní služby v oblasti nemovitostí na vysoké úrovni, přičemž čerpá ze zkušeností s obchodováním s nemovitostmi na evropském trhu. Součástí know-how jsou bezesporu také i dlouholeté zkušennosti a znalosti jednotlivých spolupracovníků získané v této oblasti v českém prostředí.

Základní prioritou je pro nás vždy individuální přístup ke klientovi. Vzhledem k perfektní orientaci na trhu se snažíme vyhovět všem jeho potřebám a přáním. V průběhu celého obchodu poskytujeme právní servis za účasti spolupracující advokátní kanceláře. Nejen osobní přístup a právní servis jsou součástí vysoké kvality našich služeb, ale i poradenství v oblasti financování, daní a pojištění, včetně dalších služeb, které nabízíme na takové úrovni, aby se stal každý obchod tím nejefektivnějším řešením pro našeho klienta.

Působíme po celém území České republiky. V Icon Direct pracuje každodenně tým profesionálů na stálém zvyšování kvality našeho servisu a zdokonalování výsledků ve službách v oblasti nemovitostí.

Icon Direct dodržuje veškerá pravidla obchodu s realitami a dalších poskytovaných služeb na profesionální úrovni a dosahuje tak stále vyšších obchodních úspěchů. Důkazem je zvyšující se počet spokojených klientů ať už jde o prodej, nákup či pronájem nemovitosti, její financování, pojištění, stavební úpravy nebo i vybavení interiéru.

Icon Direct je Vám vždy plně k dispozici při řešení všech záležitostí týkajících se Vaší nemovitosti.

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Společnost Icon Direct Limited, org.sl.v ČR veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá s osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?