Rychle najdi : vše () | byty (3) | pozemky (1) | na prodej (3) | pronájmy (1)

» O společnosti

O společnosti

Společnost Icon Direct Limited, se zázemím ve Velké Británii, založila v České republice svou pobočku se sídlem v Praze v roce 2007.

Cílem společnosti Icon Direct je nabízet svým klientům komplexní služby v oblasti nemovitostí na vysoké úrovni, přičemž čerpá ze zkušeností s obchodováním s nemovitostmi na evropském trhu. Součástí know-how jsou bezesporu také i dlouholeté zkušennosti a znalosti jednotlivých spolupracovníků získané v této oblasti v českém prostředí.

Základní prioritou je pro nás vždy individuální přístup ke klientovi. Vzhledem k perfektní orientaci na trhu se snažíme vyhovět všem jeho potřebám a přáním. V průběhu celého obchodu poskytujeme právní servis za účasti spolupracující advokátní kanceláře. Nejen osobní přístup a právní servis jsou součástí vysoké kvality našich služeb, ale i poradenství v oblasti financování, daní a pojištění, včetně dalších služeb, které nabízíme na takové úrovni, aby se stal každý obchod tím nejefektivnějším řešením pro našeho klienta.

Působíme po celém území České republiky. V Icon Direct pracuje každodenně tým profesionálů na stálém zvyšování kvality našeho servisu a zdokonalování výsledků ve službách v oblasti nemovitostí.

Icon Direct dodržuje veškerá pravidla obchodu s realitami a dalších poskytovaných služeb na profesionální úrovni a dosahuje tak stále vyšších obchodních úspěchů. Důkazem je zvyšující se počet spokojených klientů ať už jde o prodej, nákup či pronájem nemovitosti, její financování, pojištění, stavební úpravy nebo i vybavení interiéru.

Icon Direct je Vám vždy plně k dispozici při řešení všech záležitostí týkajících se Vaší nemovitosti
.

 RK Icon Direct

najdete v pasáži Fénix, Václavské nám.56, Praha 1

nabídky-poptávky-presentace

Datum aktualizace : 30.04.2015

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky